Geoinformace ve veřejné správě 2020

4.5.2020 - 5.5.2020

Seznam přihlášených účastníků

JménoOrganizace
Alferi KamilŘeditelství silnic a dálnic ČR
Bareš JanGK Nedoma & Řezník, s.r.o.
Bažantová LibušeGridServices, s.r.o.
Bican JakubCAD Studio s.r.o.
Brož, Mgr. LadislavSpráva železnic, státní organizace
Bureš MartinStatutární město Brno
Burian TomášStatutární město Olomouc
Čada VáclavZČU v Plzni
Červenka, Ing. OndřejSpráva železnic, státní organizace
Číhal RobertKPM CONSULT a.s.
DOBÍHAL Mgr. MichalMinisterstvo zemědělství
Doubrava PetrGEPRO spol. s r.o.
Dvořáček PetrZeměměřický úřad
Dvořák MiloslavStatutární město Olomouc
Dvořák PavelŘeditelství silnic a dálnic ČR
Formánek JiříČeský úřad zeměměřický a katastrální
Förstl FilipT-mobile CZ
Frehar JaroslavOlomoucký kraj
Habrovec JiříGEODROM s.r.o.
Hána JanÚstav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem
Havelka RadekE.ON Distribuce, a.s.
Hebelka DavidNDCon LOGIC a.s.,
Hodan VladimírCETIN a.s.
Hoffmann ZdenekGEPRO spol. s r.o.
Hofmanová LucieMinisterstvo životního prostředí
Horák JiříVŠB-TU Ostrava
Horník DarekGAP Pardubice s.r.o.
Hrabík TomášAsseco Central Europe
Huml MichalInformační služby – energetika, a.s.
Chládek JanMinisterstvo životního prostředí
Chrást JosefČEPS, a.s.
Indruch TomášMěsto Krnov
Jágerová VlastaStatutární město Brno – Magistrát města Brna
Jakšík OndřejARCDATA PRAHA, s.r.o.
Janečka KarelČeská asociace pro geoinformace
Jelínková JanaŘeditelství silnic a dálnic ČR
Jeřábek JanCEDA Maps a.s.
Jindřich Ing. Jiří Katastrální úřad pro Ústecký kraj
Jiránek Jan Hrdlička spol. s r.o.
Juračková ZuzanaStaturní město Pardubice, magistrát města
Kadeřábek FilipAsseco Central Europe
Kaleta BogdanŘeditelství silnic a dálnic ČR
Karolyi MatějÚstav zdravotnických informací a statistiky České republiky
Knězů MarekGEPRO spol. s r.o.
Kocourková VeronikaMinisterstvo vnitra
Kohoutová MartinaČeský úřad zeměměřický a katastrální
Kolovrat MichalMěsto Bohumín
Kopecký MiroslavGisat s.r.o.
Körnerová ZuzanaJihočeský kraj
Křivánek JanTKP geo s.r.o.
Kubný, Mgr. Jan Statutární město Ostrava
Langr Jan Unicorn College s.r.o.
Ledvinková DrahomíraT-MAPY spol. s r.o.
Legner DavidČeský úřad zeměměřický a katastrální
Limpouch AlešTopoL Software
Linart, Ing. TomášStatutární město Ostrava
Linhartová MartinaStatutární město Jablonec nad Nisou
Malíková LucieUnicorn College s.r.o.
Maňáková Lea Statutární město Olomouc
Marek Martin VáclavČeské dráhy, a. s.
Matušová MagdaŘeditelství silnic a dálnic ČR
Mazal LeošČeský úřad zeměměřický a katastrální
Mervartová Janasoukromá osoba
Müller Jangeograf
Müller Ph. D. Ing. ArnoštStátní pozemkový úřad
Nágl JaroslavMinisterstvo vnitra
Nakládalová Zuzana CETIN a.s.
Neckář PetrZeměměřický úřad
Nedoma MartinGK Nedoma & Řezník, s.r.o.
Olešovská HanaZeměměřický úřad
Opat LukášHrdlička spol. s r.o.
Ortmanová ZdenkaTKP geo s.r.o.
Otevřelová AdélaMoravskoslezský kraj
Pácal KamilGridServices, s.r.o.
Papaková MarkétaDIGIS, spol. s r.o.
Patočka OndřejAsseco Central Europe
Pauknerová EvaČÚZK
Pavlík PetrGasNet, s.r.o.
Pechanec VilémUniverzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta
Pergl MichalTechnologie hlavního města Prahy, a.s.
Petrinec AndrejSlovak Telekom, a.s.
Pitsmaus PavelGridServices, s.r.o.
Poláček JiříČÚZK
Poláková MartinaŘeditelství silnic a dálnic ČR
Prokopová PetraČeský úřad zeměměřický a katastrální
Průša PetrCAD Studio s.r.o.
Ramešová EvaStátní pozemkový úřad
Reš DanielCETIN a.s.
Řezníček JanZeměměřický úřad
Sedláček Tomáš4ct
Sedlář PAVELHF Biz s.r.o.
Simčo MartinMachovský s.r.o.
Slabochová Leona Město Litoměřice
Smržová HanaČeský úřad zeměměřický a katastrální
Smutná JanaGEPRO spol. s r.o.
Sobotková ZuzanaStatutární město Brno
Sochor Ladislav E.ON Distribuce, a.s.
Souček MichalMichal Souček
Souček PetrČeský úřad zeměměřický a katastrální
Stloukal PetrMinisterstvo životního prostředí
Sulek Jiří E.ON Distribuce, a.s.
Svatá IvanaČeský úřad zeměměřický a katastrální
Svatý JakubIntergraph CS s.r.o.
Svoboda LeošIng. Leoš Svoboda
Sztwioroková EvaOlomoucký kraj
Šefraná Natálie Statutární město Brno
ŠILHÁČEK Ing. OndřejMinisterstvo zemědělství
Šíma JiříZeměměřický úřad
Šlegr JanIng. Jan Šlegr
Šmejkal MartinČeský úřad zeměměřický a katastrální
Špaček VladimírIntergraph CS s.r.o.
Štysová LucieTechnologie hlavního města Prahy
Tafatová MichaelaMinisterstvo vnitra
Tichý VojtěchČeské dráhy, a.s.
Tomáš MartinÚstav územního rozvoje
Tóthová Iren E.ON Distribuce, a.s.
Udržalová Zdeňka ČR-Český statistický úřad
Urban PetrARCDATA PRAHA, s.r.o.
Vávra MartinARCDATA PRAHA, s.r.o.
Vlček BohumilZeměměřický úřad
Vlk MartinHF Biz s.r.o.
Vojtek JurajCORA GEO, s.r.o.
Vondráková AlenaUniverzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta, ...
Vondrová JitkaTKP geo s.r.o.
Waisová JanaT-MAPY spol. s r.o.
Záhorský MarcelGridServices, s.r.o.
Zedníčková DrahomíraTopGis, s.r.o.
Zelinka PetrÚstav územního rozvoje
Zvěřina VojtěchGEPRO spol. s r.o.
Žofka PavelAgentura ochrany přírody a krajiny ČR

Zbývá volných míst: 15 (celkem míst: 145).